תקנון

שעות פתיחת מרכז ההזמנות

· ימים א’-ה': 09:00-20:00 ועד חצי שעה לאחר תחילת מופע · יום ו': 09:00-12:00 · מוצ”ש: שעה לפני תחילת מופע

איחור להצגות

בהיכל התרבות מעלה אדומים מתחילים בזמן! הנהלת ההיכל עושה כל מאמץ להתחיל את ההצגות בשעה הנקובה. כדי למנוע אי נעימות ועמידה בתור, כדאי להקדים ולהגיע כחצי שעה לפני תחילת ההצגה. שימו לב - המאחרים יופנו למקומות הפנויים ביציע! על באי ההיכל לעבור בידוק ביטחוני ולהישמע להוראות הסדרנים.

מסעדה

מסעדת 'פיאנו בר' בהיכל עומדת לרשותכם לפני ואחרי ההצגה (למנויי ההיכל 10% הנחה), לא תתאפשר כניסת קהל לאולם עם דברי מאכל ושתיה.

גישה לנכים

בהיכל התרבות קיימים הסדרים מיוחדים המאפשרים דרכי גישה לנכים ולבעלי מוגבלויות.

כבדי שמיעה

בהיכל מותקנת מערכת הגברה לכבדי שמיעה. ניתן לקבל אוזניות שמע בערב ההצגה ללא תמורה בקופת ההיכל וכנגד הפקדת תעודה מזהה.

רכישת מנויים וכרטיסים

ניתן לבצע באתר האינטרנט: www.htma.org.il

בטלפון: 02-5444100

· לרכישת מנויים - שלוחה #1, לרכישת כרטיסים - שלוחה #2

· כל גיל חייב בכרטיס לכל המופעים, כולל הצגות ילדים. לא תתאפשר כניסה לעגלות, לתינוקות ולילדים מתחת לגיל שנתיים. הצגות ומופעים רבים נוספים מגיעים להיכל באופן שוטף, כדאי להתעדכן באופן סדיר באתר האינטרנט או במוקד הטלפוני.

תנאי תשלום

· רכישת מנוי: עד 5 תשלומים ללא ריבית. · רכישת כרטיסים עד 500 ₪: ללא תשלומים. · רכישת כרטיסים מעל 500 ₪: 2 תשלומים ללא ריבית.

איסוף כרטיסים

· ניתן לאסוף כרטיסים שהוזמנו טלפונית בשעות הפתיחה, וכשעה לפני תחילת המופע - בקופת היכל התרבות. · הכרטיסים ימסרו למבצע ההזמנה בלבד בהצגת תעודה מזהה. · רכישה באשראי: חובה להגיע עם כרטיס האשראי באמצעותו נרכשו הכרטיסים.

הנחות

· הזכאים להנחת חייל/נכה/סטודנט/ גמלאי מתבקשים להציג תעודה מתאימה לצורך קבלת ההנחה, במידה ולא תוצג תעודה כזו ייגבה הסכום היחסי להשלמת המחיר המלא של הכרטיס.

רכישה דרך המועדונים וועדי העובדים

· בהיכל התרבות אין עמדת כרטוס למועדונים השונים, על הרוכשים לתקףאת הזמנתם בעמדות הכירטוס ולהגיע עם הכרטיסים למופע. אין באפשרות ההיכל להפיק כרטיסים שנקנו דרך מועדונים.

כרטיס מנוי

· כרטיס המנוי הוא כרטיס הכניסה להיכל התרבות מעלה אדומים, לכן חובה להציגו בכניסה לאולם. מחזיקי כרטיס המנוי יכולים לגשת ישירות לאולם, אין צורך לעבור בקופות (מלבד במופעי אמרגן). · כרטיס המנוי הינו כרטיס אלקטרוני שילווה אתכם בעת חידוש המנוי גם בעונות הבאות ומתעדכן בכל המופעים והפעילויות להם בוצעו רכישות דרך ההיכל גם אם אינם חלק מסדרת המנוי.

אובדן כרטיס מנוי

· במקרה של אובדן כרטיס המנוי, יש להודיע מיידית למשרדי ההיכל - ללא כרטיס מנוי לא תתאפשר כניסה להיכל. · על הנפקת כרטיס מנוי חדש יחויב הלקוח בתשלום של 15 ₪.

תנאי ביטול

· ביטול עסקת כרטיסים בודדים: אפשרית עד 48 שעות לפני המופע. · ביטול/החלפת מופע במסגרת המנוי: אפשרית עד 24 שעות לפני המופע. * אנא שימו לב - אנו משתדלים, אך אין אנו מתחייבים, לתזכר לפני כל מופע במסגרת המנוי, אנא רשמו לפניכם את תאריכי המופעים השונים מראש. · אי הגעה, ללא ביטול, תחייב את המנוי במחיר מלא. · לא ניתן לבטל עסקאות שנרכשובאמצעות כרטיס מסוג דיירקט (direct).

ביטול מנוי:

ניתן לבטל מנוי עד 14 יום לאחר רכישתו, בתנאי שלא התחיל בפועל מימוש המנוי. ההחזר יתבצע בניכוי 5% או 100 ₪, הנמוך מביניהם. · באם נרכשו מופעים עד ליום הביטול, תשולם מלוא התמורה, ללא הנחת מנוי. · עונת המנויים תתקיים מאוקטובר 2018 ועד יוני 2019, יש לדאוג לממש את כל זכאות המנוי עד לסיום העונה.

דרכי ביטול

· הביטול ייעשה בקופות, בטלפון, בפקס ובדוא״ל ומותנה בקבלת אישור במייל/ מסרון (sms) מנציג המכירה על הביטול, ללא אישור זה לא יתקבל הביטול. אין להשאיר הודעות ביטול במענה הקולי הטלפוני.

נשמח לעמוד לרשותכם, צוות היכל התרבות

דרכי התקשרות

02-5444100 02-5444108 [פקס] [email protected] דרך מדבר יהודה 8, ת.ד 39, מעלה אדומים www.htma.org.il היכל התרבות מעלה אדומים @ht_maale.

מערכת כרטיסים מערכת למכירת כרטיסים