334353853673623
תמונת מופע: המחזמר אנטבקה

המחזמר אנטבקה

תיאטרון
היכל התרבות מעלה אדומים (מפת הגעה)
שני, 08 אפריל 2019 20:30
מחיר 40 ₪

פרטי ההצגה

האגף לתרבות תורנית גאה להציג - המחזמר אנטבקה מבוסס על הקלסיקה "כנר על הגג".

האירוע לנשים בלבד.

מחיר כרטיס: 40 ₪.

"אנטבקה"– קלאסיקה מעולם אחר

אם חשבתן פעם שראיתן הצגה טובה, משחק מקצועי ומחולות ראויים לשבח, הגיע הזמן שתחשבו שוב: "אנטבקה". הבשורה החדשה בעולם הבמה והמשחק. לא עוד הצגה; לא עוד מחזמר;כי אם קלאסיקה אמיתית ברף מקצועי שספק אם נכבש אי פעם במגזר החרדי. "אנטבקה", שיא חדש של תיאטרון ברמה בינלאומית, עכשיו במסע הופעות בכורה ברחבי הארץ.

"אנבטקה" היא דרמה מוזיקלית מטלטלת המיועדת לנשים ונערות מגיל 16 ומעלה, המגוללת את סיפורה העצוב והאמיץ של משפחה יהודית בגולה, בעיירה אירופאית נידחת, טרום מלחמת העולם השניה: על שברים שלא ניתן לאחות; על ויתורים כואבים; על החלטות שלא ניתן לקחת חזרה ועל אמת אחת שמכוונת מעל לכל.

"אנטבקה," הוא תוצר תרבות עטור שבחים ונדיר באיכותו להשקעה אדירה, משאבים שלא נחסכו, תלבושות אמן שנתפרו והוכנו במיוחד להצגה זו, תפאורה חזותית מהפנטת שיוצרה בקפדנות בעבור כל פרק ופרקבדרמה, ושחקניות נבחרות לצד מחוללות מנוסות וזמרות מרגשות המביאות יחד עד אלייך –חוויה ייחודית ובלתי נשכחת של איכות, מקצוענות וחדשנות.

ניהול אמנותי- מירי ברנשטיין.

כתיבת מחזה -איילת ריפס.

מוזיקה-דניאל בנסימיאן.

בימוי וכוריאוגרפיה- מירי ברנשטיין.

שחקניות- סיניה בן דור, חני אולמן, יהודית רוזנטל,מוריה שטיין, יעל גולדשטיין, שרה אלקובי,  שרה גפני, מיכל קנייבסקי, שירה גולשטיין,שיפי כהנא.

רקדניות וסטטיסטיות-אסתר מאיר, מירי פולק,דבורי עזרקוביץ ,רחל ברוורמן,נועה קרביץ.

 

בחירת כרטיסים

מערכת כרטיסים מערכת למכירת כרטיסים